Sosyal Medya Yönetimi Kurumsal Web Siteleri Ürün Foto / Video Çekimleri Sosyal Medya Reklamları Sosyal Medya İçerik Üretimi Reklam Videosu Kurumsal Tanıtım Filmi Drone Çekimi Logo Tasarımı Kurumsal Kimlik Katalog / Broşür /Afiş E-Ticaret kurulumu Seo Arama Motoru Optimizasyonu Adwords Reklamları Domain ve Hosting Hizmetleri E-Posta Yönetimi ve Kurulumu

Denizli’nin ilk kurumsal radyosunun reklam faaliyetlerini dijital pazara aktarma projesi dahilinde kurulan firmamız yılların tecrübesi ve güvenilirliğiyle sizlere hizmet sunmaktadır.

 İnternet Hizmetleri olarak yazılım, reklam ve tanıtım konusunda çeşitli deneyimler kazandıktan sonra yakın zamanda geleceğinin çok parlak olduğuna inandığımız dijital dünyanın sınırlarından “tam zamanı” diyerek içeri girdik. 

İş dünyası büyük bir hızla gelişmeye devam ederken sektörlerdeki eksiklikleri, olumsuzlukları, müşteri memnuniyetsizliğine sebep olan tutum ve davranışları titiz araştırmalarımız sonucunda profesyonel ekibimizle birlikte çok iyi analiz ettik. 

Oluşturduğumuz doğru stratejiler ile hedeflerine ulaştırdığımız kuruluşlar/kişiler ile sağlam temellere dayanan dostluklar kurduk.

Hayal edilen tüm projelerde planladıklarımızdan daha da fazlasını sunarak teslim ettiğimiz tüm projelerin arkasında durduk. 

Biz ne iş yaptığımızı iyi biliyor ve hedeflerinize uygun projeler oluşturarak sizi dijital ortamda bir adım daha öne taşıyoruz.

TAKİPÇİ ANALİZ​

Takipçilerinizi iyi analiz edip hedef kitlenizi yakalamaya çalışıyoruz. En iyi takipçinin organik takipçi olduğunu çok iyi biliyoruz.​

HESAP BAĞLANTILARI​

Bütün sosyal medya hesaplarınız arasında entegrasyon sağlayarak eş zamanlı paylaşımlar yaparak kurumsal çizginizi öne çıkarıyoruz.​

ÜRÜN ÇEKİMİ VE PAYLAŞIMLARI​

Sosyal medyada en önemli nokta ürünlerin doğru bir çekim ve paylaşım stratejisiyle takipçilere sunulmasıdır.

ÜRÜN ÇEKİMİ VE PAYLAŞIMLARI​

Ürün ve işletme videolarınızı çekerek sosyal medyaya uygun klipler hazırlıyoruz. ​

KAMPANYA YÖNETİMİ​

Sosyal medya hesaplarınızda ister sponsorlu ister sponsorsuz olsun dilediğiniz ürünlere özel kampanyalar hazırlıyoruz.​

ÖZEL GÜN PAYLAŞIMLARI​

Sosyal medyada sizinle istişare ederek özel günleri ve haftaların paylaşımlarını yapıyoruz. ​